MAYERI ÕRNATOIMELISED PESUPULBRID

MAYERI ÕRNATOIMELISED PESUPULBRID

Kui me mõtleme kodukeemia peale siis tulevad meile silmade ette ohtlikud jäätmed, lastele kättesaamatud kohad ning ohtlikud ained nii loodusele kui ka inimestele. Ohtliku kodukeemia kõrvalt on aga võimalik ka leida midagi pehmemat, õrnatoimelisemat ning loodussõbralikumat nagu Mayeri.

Ohutu sinule, ohutu keskkonnale
Just see ongi Mayeri juhtlause! Tegemist on Eesti kapitalil põhinev tarbekeemiatehas, mis on Baltikumi suurim ning asutatud juba aastal 1889 Richard Mayeri poolt. Minnes tagasi nende juhtlause poole võib aru saada, et tegemist on ohutu ning loodusliku firmaga, mis näitab firma vastutustundlikku toomist ning loodusearmastust. Looduslik ning õrnatoimeline ei tähenda aga nõrka toodet, millega ei saa pesu puhtaks. Loodus on maailmas kõige tugevam jõud, mis murrab kõik sillad teelt, loodusest on võimalik leida kõige tugevamaid rohtusid ning vitamiine, kõige suuremaid kiskjaid ning kõige kõrgemaid mägesid – looduslikud tooted peegeldavad seda puhast ning toorest jõudu. Toimelt tõhusad ning võimalikult ohutud tooted inimestele ning keskkonnale – see on Mayeri äriidee.

Õrnatoimelised pesupulbrid
Mayeri portfelli kuulub neli erinevat tootegruppi: Kodukeemia, autokeemia, aiakeemia ning lahustid. Pesupulbrid liigitatakse aga kodukeemia alla, millest võib veel leida nii nõudepesuvahendeid, grilltarbeid kui ka vedelseepe.

Kõige kiiremini poelettidelt kaduv pesupulber on Mayeri Sensitive (valikus color või tavaline). Antud pesupulber sobib nii masinpesuks kui ka käsipesuks. Lisaks ei sisalda ta erinevaid lisaaineid nagu värvi, lõhna,- ega säilitusaineid. Kuna tegemist on puhta pesupulbriga sobib see ka lastele ning allergikutele.

Järgmiseks pesupulbriks on aga Liilia Universal pesupulber, mis sobib kõikidele pesumasinatele ning millega saab ka käsitsi pesu pesta. Küll aga ei tasu sellega pesta siidi ega villa.

Lisaks pesupulbritele on valikus ka erinevaid pesugeele:

Sport Wash on ideaalne neile, kes pesevad spordiriideid või vajavad kergesti väljapestavat geeli. Kergesti väljapestavad geelid on sõbralikud erinevatele kangastele kuna see säilitab nende omadused nagu veekindluse või hingavuse

Mayeri on firma, mis hoiab loodust ning meie tervist, mistõttu kasutatakse seda igapäevaselt tuhandete inimeste poolt nii Eestis kui ka väljaspool meie kodumaad. Looduslikud, võimsad ning lapsesõbralikud tooted, mis sobivad kõigile! Vali ka sina pesuvahendid, mis on nii naha- kui ka loodusesõbralikud, tule vali sobilik pesupulber meie e-poest


Liitu uudiskirjaga ja saa 3% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 3% allahindlust oma esimeselt ostult!