PESUGEEL VÕI PESUPULBER

PESUGEEL VÕI PESUPULBER

Valides pesupesemisvahendeid, saab valida mitmete erinevate toodete vahelt, mis kõik lubavad pesta pesu puhtaks, jätta värske lõhna või ergutada pesu värvi. Millist varianti kasutada, kas pesupulbrit või hoopis pesugeeli? Mis on nende erinevused?

Pesugeel

Pesugeel on paljude lemmik kuna seda on lihtne kasutada ning see jaotub pesumasinas lihtsalt kõikide riiete vahel ära. Pesugeel lahustub vees väga kiiresti, mistõttu on seda soovitav kasutada juhtudel kui majas on väike veesurve ning kui pesupulber jääb tihti doseerimissahtlisse või masinasse. Kui pesu pestakse käsitsi, siis on pesugeelid mugavamad, samuti eemaldavad geelid õliplekke paremini kui pesupulbrid kuna nad sisaldavad rohkem pesuainet. Mis aga kõige parem, teatud pesugeele saavad kasutada ka allergikud.

Rääkides aga vahendite riiulil hoiustamisest siis pesugeelid püsivad kauem ka niisketes olukordades.

Lisaks on võimalik leida väga erinevate lõhnadega pesugeele – justkui parfüüm pesumasinast.

Kuna aga pesugeelid tulevad plastikpakendites ei ole nad loodussõbralikud ning me ei tea kui paljusid pakendeid tegelikult taaskasutatakse. Lisaks on öeldud, et pesugeeli õiget kogust on raske välja mõelda, mistõttu kasutatakse tihti liiga palju geeli korraga.

Pesupulber

Pesupulbrid tulid kasutusse umbes aastatel 1930, sellest ajast peale on see üks inimeste lemmikuid kuna see on odavam kui teised variandid. Pesupulbrid pesevad paremini välja muru, savi ning poriplekke, mis on ideaalne peredele kus on noored lapsed kes mängivad õues.

Pesupulbri pakendeid on lihtsam taaskasutada, mistõttu on nende pakendid loodussõbralikumad.

Pesupulber ei pruugi masinas ära lahustuda, eriti külma veega. Lisaks on seda raske kodus hoida kuna niiskuse puhul võib pulber halvaks minna, samas hoides seda kuivad ning jahedas kohas võivad nad püsida väga kaua aega.

Mõlemad
Kõiki eelnevaid pesupesemisvahendeid on mugav kasutada ning kodus riiulil hoida. Mõlemad pesevad pesu puhtaks ning mõlemal on võimalik valida erinevate lõhnade ning eesmärkidega.

Valides aga õiget vahendit, ei ole hind kõige tähtsam näitaja. Tihti makstakse rohkem vaid firma nime eest, mitte tegeliku pesemisvahendi eest. Valides endale õiget vahendit tuleb vaadata mida see sisaldab (mida rohkem aktiivseid koostisosasid seda parem) ning mille jaoks see on välja töötatud. Nii pesupulbril kui ka pesugeelil on omad plussid ning miinused ning nad sobivad erinevatele plekkidele, riietele ning temperatuuridele.

Mõlemaid pesuvahendeid on võimalik soetada kodust lahkumata pood.mayeri.eu kodulehelt – kõik ikka puhta pesu, ilu ning mugavuse nimel.


Liitu uudiskirjaga ja saa 3% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 3% allahindlust oma esimeselt ostult!